Cinque Terre

پژواک شهر سبز نوشهر

تولیدکننده انواع مبلمان شهری

مخزن گالوانیزه

پژواک شهر سبز تولیدکننده انواع سطل های زباله های گالوانیزه در اندازه و طرح های مختلف با بهترین کیفیت می باشد شما می توانید با توجه ه نیاز خود انتخابی گسترده داشته باشید.

تور و طناب

شرکت پژواک شهر سبز نمونه کارهای زیادی در حوزه تور و طناب اجرا کرده است

مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی کودکان و پلی اتیلن بسیار مورد استقبال کودکان قرار گرفته که شرکت پژواک شهر سبز مرغوب ترین محصولات بازی پلی اتیلنی را تولید می کند

ست ورزشی

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع مجموعه تجهیزات ست ورزشی پارکی مانند انواع وسایل ورزشی پارکی،ست وسایل ورزشی پارکی،ست بدن سازی پارکی،ست بدن سازی معلولین،دستگاه بدن سازی فضای باز می باشد که برای مشاهده توضیحات بیشتر به بخش محصولات و ست ورزشی مراجعه فرمایید.

چراغ خیابانی

تولید انواع چراغ های پارکی و خیابانی در طرح و انواع مختلف با کیفیت بسیار عالی و رنگ بندی متفاوت در شرکت پژواک شهر سبز انجام می شود که برای مشاهده کدهای مختلف محصولات می توانید در بخش محصولات به زیربخش چراغ های پارکی و چراغ های خیابانی مراجعه فرمایید.

نیمکت

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع نیمکت های پارکی و انتظار با بالاترین کیفیت در طرح و مدل های مختلف می باشد که در انواع مختلف فلزی، فلز و چوب، چدن و... ساخته می شود. طرح های زیبا با کیفیتی عالی و تکنولوژی روز دنیا

مخزن پارکی

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع مخازن پارکی با تنوع در رنگ و مدل می باشد. کیفیت محصولات پژواک شهر سبز عالی و با تکنولوژی روز دنیا بوده و بهترین ها را با ما امتحان کنید .

المان

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع المان های زیبا و متفاوت می باشد.برای زیبا شدن سطح شهر کار خود را به ما بسپارید.میادین زیبا با المان های شرکت پژواک شهر سبز.

ایستگاه اتوبوس

شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع ایستگاههای اتوبوس در اندازه ها و طرح های مختلف می باشد که برای مشاهده انواع مختلف ایستگاههای اتوبوس تولید شده به بخش محصولات زیربخش ایستگاه اتوبوس مراجعه فرمایید

کانکس

شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع کانکس ها و حموم ها و دستشویی های کنکسی می باشد با کیفیتی عالی و مرغوب.

چمنی

تولید انواع چراغ های پارکی و خیابانی در طرح و انواع مختلف با کیفیت بسیار عالی و رنگ بندی متفاوت در طرح ها و ابعاد مختلف در شرکت پژواک شهر سبز انجام می شود که برای مشاهده کدهای مختلف محصولات می توانید در بخش محصولات به زیربخش چراغ های پارکی و چراغ های خیابانی مراجعه فرمایید.

مصنوعات بتونی

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع مصنوعات بتونی از جمله آلاچیق،باربکیو و شطرنج یتونی و... می باشد. شما می توانید انواع سفارشات بتونی خود را به ما بسپارید.

گلدان شهری

شرک پژواک شهر سبز تولیدکننده انواع گلدان های شهری،آبنماها و سنگواره ها در طرح و ابعاد متنوع و مدل های مختلف و کیفیتی عالی می باشد. ضخامت گلدانها 6 میل می باشد و دارای گارانتی 4 ساله نیز می باشند. با هر سلیقه ای می توانید کالای مورد نظر خود را برای شهر، خانه و پارک و میادین انتخاب کنید.

پارکی 3متری

تولید انواع چراغ های پارکی و خیابانی در طرح و انواع مختلف با کیفیت بسیار عالی و رنگ بندی متفاوت که از جنس فولاد زنیگریچ شده در شرکت پژواک شهر سبز انجام می شود که برای مشاهده کدهای مختلف محصولات می توانید در بخش محصولات به زیربخش چراغ های پارکی و چراغ های خیابانی مراجعه فرمایید .

استند تبلیغاتی

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع استندهای تبلیغاتی با بهترین آلیاژ و کیفیتی عالی. اگر دنبال دیده شدن هستید. اگر دنبال فروش هستید از استندهای تبلیغاتی ما استفاده کنید.

انواع تابلو ترافیکی

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع تابلوهای ترافیکی،تابلوهای انتظامی،بشکه های ترافیکی و... در سطح شهر می باشد. همچنین تولیدکننده تابلوهای خیابانی و کوچه ها و... نیز می باشد.

تجهیزات نورپردازی

مجموعه شرکت پژواک شهر سبز تولید کننده انواع مجموعه تجهیزات نورپردازی از جمله درختان نورانی]پرچم های نوری و... می باشد. بنا به طرح خود سفارش دهید،.

  • آدرس:نوشهر،مزگاه،نرسیده به دانشگاه فرهنگیان،جنب لوستر فانوس، شرکت پژواک شهر سبز نوشهر
  • تلفن تماس دفتر:01152055983
  • تلفن تماس مدیرعامل:09111936830
  • تلفن تماس مدیرفروش:09114714660
  • ایمیل: pezhvak.sabz@gmail.com

کلیه حقوق این سایت برای شرکت پژواک شهر سبز محفوظ می باشد


طراحی سایت در شمال چالوس نوشهر مازندران